Site Logo Site Logo

Bizimle iletişime geçin

Sağlığınıza

GİDEN Yolun Anahtarları

Sizin için en iyi sonuçları elde etmek amacıyla sürekli olarak gelişen ve yenilenen bir yaklaşım benimsiyoruz. Sağlık ve iyilik hedeflerinizi gerçekleştirmek için buradayız. Sizi motive edecek ve heyecanlandıracak bir yolculuğa hazır olun!

Heyecan verici sonuçlar, doğru ölçümlerle başlar!

Portfolio Image

VR

Sanal Gerçeklik (VR), bilgisayar tarafından oluşturulan simüle edilmiş bir ortamı kullanıcılara sunan teknolojidir.
VR, fiziksel rehabilitasyon süreçlerinde kullanılarak hareket restore edilmesi, kas gücünün artırılması ve denge geliştirilmesi gibi hedeflere yardımcı olabilir. Örneğin, bir felç geçiren hastalar, sanal ortamlarda simüle edilen aktivitelerle motor becerilerini tekrar kazanabilirler.

Portfolio Image

Focuscalm Nedir?

Focuscalm, bir meditasyon ve zihin sağlığı uygulamasıdır. Kullanıcıların stresi azaltmak, konsantrasyonu artırmak ve genel zihinsel refahı geliştirmek için tasarlanmıştır. Uygulama, kullanıcılara meditasyon, nefes egzersizleri, rehberli görselleştirme ve gevşeme teknikleri gibi çeşitli zihinsel sağlık araçları sunar

Portfolio Image

Noraxon Nedir

Noraxon, tıbbi ve bilimsel araştırmalarda kullanılan hareket analizi ve elektromiyografi (EMG) sistemleri üreten bir şirkettir. Noraxon ürünleri, hareketli insan vücudunun dinamiklerini ölçmek ve analiz etmek için kullanılır.

Portfolio Image

e-skin EMStyle Nedir?

e-skin EMStyle Professional, bir EMStyle giysisi ile bir uygulamayı birleştiren ve kullanıcıların yalnızca EMStyle giysisini giyerek ve egzersiz yaparak tüm vücutlarını etkili bir şekilde çalıştırmalarına olanak tanıyan bir hizmettir. Spor salonuna gidemeyecek kadar meşgul olanlar veya egzersizde iyi olmayanlar bile, kısa sürede etkili bir şekilde antrenman etkileri elde edebildikleri için ağır veya büyük ekipman kullanmadan güvenle antrenman yapabilirler.

Portfolio Image

fMRG

Kranial Fonksiyonel MR, normal ve hastalıklı beyin fonksiyonlarının anatomik olarak yerini belirlemede kullanılır. MRG, tüm vücut alanlarında hastalıkların tanı ve takibinde kullanılan tıbbi bir görüntüleme yöntemidir. MRG, güçlü manyetik alan ve radyofrekans dalgaları kullanılarak görüntüler oluşturulur.

Portfolio Image

fNIRS Teknolojisi

fNIRS, beyin aktivitesini izlemek için kullanılan bir tekniktir. Kızılötesi ışık kaynakları ile beyindeki oksijen seviyelerini ölçerek çalışır. Parametrelerin değişimi, beynin aktivitesi hakkında bilgi sağlar. Non-invaziv bir yöntemdir ve beyin çalışmalarını anlamak için kullanılır.

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo

Haberler

Tedavide ilerlemek için ölçümlemeye adım at, başarıyı gör ve heyecanı paylaş!